Loading...

Server Çözümleri

Hızla gelişen teknoloji ve uygulamaların daha fazla kaynak istemesi nedeniyle kurumların ihtiyaçları değişmektedir. Diğer taraftan günümüzdeki teknoloji yatırımları hızla artmaktadır.

Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir.

Ayrıca iş süreçlerinin her gün daha karmaşık bir hal almasıyla birlikte, iş ihtiyaçları ile geleneksel BT ekiplerinin sunabileceği seçenekler arasındaki uçurum derinleşmekte, kurumlar ellerindeki eski tasarım yönetim araçları ile BT hizmetleri sunmakta ve teknoloji altyapısını yönetmekte zorlanmaktadır.

Firmamız, uzman satış ve teknik ekibiyle, bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz ederek başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır.

Diğer taraftan şunu unutmamak gerekir, her zaman en doğru ve kesin çözüm en pahalı olan değildir. Önemli olan en doğru, en performanslı, genişleyebilir ve ölçeklenebilir sistemler ile maliyet açısından en iyi fiyat/kazanç oranını veren sistemleri kullanmak, proje süreci sonunda en doğru hedefe ulaşmaktır.

Karar destek ve danışmanlık süreçlerinde sunmuş olduğumuz çözümler tamamen marka bağımsız, birbirleri ile maksimum uyumluluk içinde çalışan ürünlerden oluşmaktadır. Marka seçiminde, danışmanlık hizmeti alan firmaya, birlikte uyumlu çalışan cihazları önermekle birlikte firmanın herhangi bir marka tercihi var ise tercih ettiği markaya yönelik çözümleri de sunmak önem arz etmektedir.